ارزان ترین پرده فروشی ایران

دکـوراسیون مـنزل را بـا پـرده مـناسب شیـک تـر کنید

پرده پذیرایی از موارد مهمی است که تاثیر بسزایی بر ظاهر دکوراسیون اتاق نشینمن شمار دارد. شما با انتخاب پرده ی مناسب می توانید کاری کنید تا نقص هایی که دکوراسیونتان دارد را از بین ببرید و فضای نشینمن خود را دلنشین تر نشان دهید. به همین دلیل تصمیم داریم تا در این مقاله شما را با مواردی که باید حین خرید پرده ی نشینمن مدنظرتان داشته باشید، آشنا می کنیم.
پرده پذیرایی ساده یا پیلی دار
پرده ی حریر ساده از آن مدل پرده هایی است که به خوبی با هر سبک از دکوراسیون هماهنگ می شود و ظاهر ویژه ای به دکوراسیون شما می بخشد. جدیدترین مدلهای پرده ساده را می توانید برای بلندتر نشان دادن سقف دکوراسیون نشیمن خود استفاده کنید، توجه داشته باشید که برای بلندتر نشان دادن سقف دکوراسیون تان رنگ انتخابی شما باید حتما روشن باشد تا ظاهر دکوراسیون شما را گرفته نکند.


 

پرده پذیرایی رومن
این نوع پرده از جمله پرده هایی هستند که برای پنجره های معمولی مناسب می باشد. از جمله ویژگی هایی که پرده رومن، ظرافت و سادگی آن است. در حالتی جمع، این نمونه ردیف تای مرتب و افقی پارچه و زمانی که پرده باز می شود به این صورت است که یک قظعه پارچه صاف قاب پنجره را پوشش می دهد.اگر اتاق شما دکور ساده ای دارد این نوع پرده مناسب آن است. اگر شما ار آن افرادی هستید که دائما دکوراسیون خانه خانه خود را تغییر می دهید بهتر است از این نمونه پرده استفاده کنید.

پرده پذیرایی ترکیبی
یکی از انواع پرده هایی که در دکوراسیون خانه طرفداران زیادی دارد، پرده های ترکیبی است. این نوع پردهها دو نوع ترکیب از پرده ساده با رنگ و طرح متفاوت است و فضای خانه شما را بیش از بیش زیبا می کند.

برای پرده های ترکیب شما می توانید که از دو جنس متفاوت پرده استفاده کنید. این نوع ترکیب می تواند باعث هماهنگی پرده با فضای داخلی خانه بشود.

 
پرده پذیرایی والان دار
از دیگر پرده های برای دکوراسیون خانه ها ، پرده های والان دار است که می توانید طبق سلیقه و دکوراسیون خانه تان انتخاب کنید. پرده های والان دار پرچین و عریض برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است چرا که جلال و شکوه فضای شما را برجسته تر می کند.

پرده پذیرایی حاشیه دار
دوخت این نوع پرده تقریبا مشابه پرده های ساده است اما با این فرق که نوار بالایی و پایینی آن جنس متفاوتی دارد و طرح بالایی پرده طرحی مانند والان دارد. پرده هایی که طرح آنها پایین است مناسب پنجره های کوتاه است چرا که توجه شما را به پایین پنجره جلب می کند و دید دیگران منحرف می شود. اگر طرح در بالای پرده باشد آن را برای مکان هایی که سقف کوتایی دارد استفاده نکنید چرا که کوتاه تر و کوچک تر نشان می دهد.

پرده پذیرایی شید رول
مدل شید رول ( غلطکی) مناسب ترین  برای پنجره های داخل باز شو است.این پرده ساده دور شید رول فنری پیچیده شده است که به بالای پنجره نصب می شود و با استفاده از این شید رول ها، باز و جمع می شود. پرسشی است که ممکن است پیش آید این است که چگونه با پرده جلو نورهای مزاحم را بگیریم؟ پرده های شید رول این کار را به خوبی انجام می دهند. می توان این پرده را به صورت کامل جمع کرد و به صورت استوانه ای در بالای پنجره قرار گیرد. بهتر است که در کنار این نوع پرده از نمونه ای تزیینی استفاده کنید چرا که این نوع پرده زمانی که جمع است، نمای تزیینی زیادی ندارد.

دیدگاه‌ها 0

*
*