ارزان ترین پرده فروشی ایران

تصاویر مدل پرده ساده اما زیبا و دوست داشتنی

تصاویر مدل پرده ساده اما زیبا و دوست داشتنی

انتخاب مدل پرده ساده برای بخش های مختلف منزل نیازمند مشاهده مدل های متنوع و زیبا و همچنین آشنایی با اصول انتخاب صحیح پرده می باشد تا با استفاده از پرده های انتخابی، فضایی شیک و زیبا در منزل ایجاد نمایید که در این مطلب به ارائه آن می پردازیم.

 


مدل پرده ساده با طراحی های شیک و جدید :

یکی از پرکاربردترین مدلهای پرده، مدلهای پرده ساده و زیبا است که برای نقاط مختلف منزل کاربرد دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای همه کسانی باشد که به زیبایی و در عین حال سادگی منزل اهمیت می دهند. همانطور که می توانید مدل پرده پذیرای اغلب طرح دار و شکیل است و اغلب افراد سعی دارند شیک ترین مدلهای پرده با طرح های مختلف را انتخاب نمایند اما گاهی پیش می آید با توجه به دکوراسیون و فضای داخلی اتاق پذیرایی پرده ایی ساده را مورد استفاده قرار دهیم. توجه داشته باشید که مدلهای پرده ساده، زیبایی منزل شما را تحت تاثیر قرار نمی دهند و در صورتی که مدلهای مناسب و هماهنگ با دیزاین منزل را انتخاب نمایید چه بسا دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی شما جذاب تر نیز شود. در این بخش به معرفی مدلهای انواع پرده ساده می پردازیم که هر یک از این مدلها می توانند انتخاب مناسبی برای منزل شما باشند.

انواع مختلف مدلهای پرده ساده بیشترین کاربرد را در اتاق خواب و آشپزخانه دارند و طرح های شیک و زیبای این مدلهای پرده، می توانند بهترین گزینه برای پرده اتاق خواب و آشپزخانه باشند. برای تهیه انواع مدلهای پرده ساده توجه به طرح و جنس پارچه بیشترین اهمیت را دارد و تعیین کننده زیبایی پرده و هماهنگی ان با دکوراسیون منزل است. در این بخش مدلهای پرده ساده با طرح و رنگ های مختلف را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی به عنوان پرده آشپزخانه یا اتاق خواب شما محسوب شوند و نقش مهمی در دیزاین منزل شما داشته باشند.

 

 

پرده های ساده و شیک آشپزخانه

یکی از تزیینات مهم در دکوراسیون آشپزخانه های دارای پنجره برای ایجاد تغییراتی مثبت و فضای زیبا انتخاب مدل پرده آشپزخانه می باشد که معمولا بر اساس فضای آشپزخانه و ابعاد پنجره از پرده با طرح های مختلف و رنگارنگ استفاده می شود مدل پرده زبرا، مدل پرده پانچ و … از مدلهای جدید پرده برای آشپزخانه، اتاق پذیرایی و اتاق خواب هستند.

البته توجه داشته باشید که با انتخاب پرده های مدرن و جدید به دلیل به روز بودن طرح پرده نمی توان برای طولانی مدت از آن ها استفاده کنید و پس از گذشت مدتی کوتاه مجبور به تعویض پرده خواهید شد. بنابراین بهتر است مدل پرده ای را انتخاب نمایید که در عین سادگی طرحی شیک و زیبا داشته باشد و محیط آشپزخانه و دکوراسیون آن را جذاب تر نماید و در نهایت جلوه خاصی به آن ببخشد.

 

در ادامه این بخش تصاویری متنوع و متفاوت از دکوراسیون آشپزخانه با پرده های ساده و شیک را به اشتراک گذاشته ایم که شما همراهان عزیز را به تماشای این مدلهای پرده آشپزخانه دعوت می نماییم. امیدواریم ضمن تماشای این مدل ها، پرده با طرحی مناسب و ایده آل را برای پنجره آشپزخانه منزل خود در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که پرده های بدون طرح موجب روشنایی و بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه می شود و سادگی همواره زیبایی های خاص خودش را به همراه دارد.

ویدیو آموزش نصب پرده

همانطور که مشاهده نمودید مدل های پرده با طرح و دوخت های متفاوت می تواند زیبایی و جلوه خاصی به فضای منزل ببخشد و آن را از حالت یکنواختی خارج کند. برای داشتن بهترین و مناسب ترین انتخاب لازم است که با دیگر مدل پرده ها با طرح ها و رنگ های مختلف آشنا شوید. موفق باشید.
منبع : ارزان ترین پرده فروشی ایران

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*