ارزان ترین پرده فروشی ایران

پـرده های مـناسـب برای فـضـاهـای مخـتلـف خـانـه

پرده آلومینیوم
این پرده های سبک وزن بیشتر در نوع کرکره ای دیده می شوند. تنوع رنگ دارند و این قابلیت را دارند تا فضاهای مختلف خانه هماهنگ شود. سالن هایی که رو به حیاط می باشند مناسب برای استفاده از این نوع پرده هاست چرا که رنگ آنها با نور آفتاب از بین نمی رود و دیگر نیازی به قسمت زیرین نیست.

پرده پارچه ای
طیفی که شامل پرده های پارچه های پارچه ای می شود بسیار وسیع است. از حریرهای نازک گرفته تا پارچه های مخملی ضخیم. رنگ این نوع پرده را می توانید در نوع سرد و گرم و روشن یا تیره انتخاب کنید.
لباس فاخر پنجره ها
شما می وانید با کمک پرده ها زیبایی چشم گیری را به پنجره های محیط زندگی خود بدهید. نوع باز و بسته شدن پنجره ها نیز خود می توانید در این زیبایی تاثیر داشته باشد. شما حتی می توانید با کمک پرده ها ، نواقص پنجره های خود را از بین ببرید. پنجره ها از اولین مواردی است که در محیط خانه به چشم می آید پس نباید از نقش تاثیرگذار آنها غافل شد.


پنجره های ناموزون
اگر خانه شما قدیمی است و پنجره های از شکل افتاده ای دارد که به فکر تعویض آنها هستید، اصلا نگران نباشید چرا که تنها با انتخاب چوب پرده های عریض تر و پرده ای بزرگتر هم آن را زیبا کنید و هم آن ناموزونی را از بین ببرید.
رسمی یا خودمان
جنس پرده تاثیر زیادی در نشان دادن محیط خانه شما به صورت رسمی یا خودمانی دارد. از آنجا که بودجه می تواند در رابطه ی مستقیمی با جنس پرده داشته باشد اما قابل ذکر است که مهمترین مسئله در زیبایی پرده نوع چیدمان آن و همچنین تناسب آن با خانه شماست. شما با انتخابی مناسب می توانید پرده ای زیبا و ایده آل را برای خانه خود داشته باشید. شما با استفاده از پرده هایی با جنس حریر نازک، تور یا ساتنیا مخمل های ضخیم که از مشهورترین پارچه ها برای پرده هاست، برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

شما با توجه به این که دوست دارید خانه تان چه حال و هوایی داشته باشد می توانید جنس پرده ها را از نازک تا ضخیم انتخاب کنید. از ویژگی های مهم پرده های نازک این است که حالت رخوت و کسلی را از خانه شما را ازبین می برد. در مقابل استفاده از پرده های ضخیم، باعث می شود تا افزایش و کاهش فضای خانه شما به خوبی صورت بگیرد.بد.
آفتاب و پنجره
حین خرید پرده برای خانه تان لازم نیست که تمامی پنجره ها یک نوع پارچه و جنس داشته باشند چرا که پنجره ای که در معرض تابش شدید آفتاب قرار دارد جنس پرده ضخیم تر و پنجره ای که رو به سایه است، جنس پارچه ی نازک تر را می طلبد. نکته ی دیگر اینکه پرده هایی که برای پنجره ها خریداری می شود دارای جنس متفاوتی نسبت به پرده هایی که برا ی جداسازی اتاق ها از سالن استفده می کنید، دارند.
به علاوه زیبایی
اگر از طرح و نقش پرده خانه خود خسته شده اید، لازم نیست که دوباره اقدام به خرید پرده بکنید، برای اینکه حالت متفاوت و زیبایی به پرده خانه خود بدهید، می توانید روی پرده هایی که قابلیت دارند، انواع طرح های گلدوزی یا سکه و دکمه دوزی انجام بدهید و آنها را از یکنواختی نجات دهید و خودتان را نیز در فضایی متفاوت و زیبا قرار دهید.
زمان مناسب برای نصب پرده
اگر خانه تان را به تازگی رنگ کرده اید و یا اخیرا به خانه خود نقل مکان کرده اید به این نکته توجه داشته باشید که آخرین موردی که باید به مرتب کردن و نصب کردن آن بپردازید، پرده پنجره هاست چرا که شستشوی آنها کار دشوار و زمانبری است. و تا زمانی که رنگ دیوارها کامل خشک نشده ، آنها را نصب نکنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*