ارزان ترین پرده فروشی ایران

۴۰ مدل پرده ۲۰۲۱ برای خانه های مدرن و امروزی

در این مطلب نمونه های جذاب و جدید از مدل پرده ۲۰۲۱ را می بینید، می توانید از این ایده ها الگوبرداری کرده و برای دکوراسیون منزل خود مورد استفاده قرار دهید.

پرده یکی از بخش های مهم منزل می باشد، که نقش مهمی در دیزاین دارد؛ پرده نیز دارای تنوع بسیاری در طرح، رنگ، و اندازه و مدل می باشد که باید در انتخاب آن نهایت توجه را داشته باشید، در این مطلب گالری زیبایی از مدل پرده ۲۰۲۱ را مشاهده می کنید.

ایده های زیبا و مجللی از مدل پرده سال ۲۰۲۱

پرده ها هم مانند بسیاری از دیگر وسایل دارای تنوع و زیبایی می باشند که هر کدام از ویژگی هایی که دارند، دیزاین خانه را تغییر می دهند؛ قطعا برای دکوراسیون خانه های شیک و مدرن از پرده های شیک و جدید با طرح های زیبا باید بهره ببرید، و اما نکته ای دیگر که باید حتما توجه شود، انتخاب پرده ای شیک و زیبا بسته به کاربرد و دیزاین هر اتاق است، به این صورت که برای اتاق خواب، اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و سرویس بهداشتی و … از پرده های متفاوت استفاده می شود. با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۱ میلادی  استفاده از مدل پرده ۲۰۲۱ حسابی داغ شده است.

 

 

همچنین یکی دیگر از ملاک هایی که باید در انتخاب پرده مد نظر قرار داد؛ نوع طراحی اتاق بر اساس سبک، طرح، جنس، رنگ، مدل آن می باشد، در اواخر هر سال نزدیک به شروع سال جدید رنگ همان سال انتخاب و معرفی می شود که طبق این رنگ یا رنگ ها دکوراسیون منزل نیز صورت می گیرد، رنگ یکی از ویژگی های مهم در هنگام انتخاب و خرید پرده محسوب می گردد.

 

 

نکاتی مهم در انتخاب پرده پذیرایی برای نوروزپرده ها علاوه بر داشتن نقش موثر و مهم در دیزاین منزل، کاربردهای زیاد دیگری نیز از جمله: پوشاندن پنجره ها و مانع ورود نور و گرما به داخل اتاق می گردد، همچنین از پرده ها می توان برای جداسازی دو قسمت از یکدیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۰ نکته ساده برای نصب چوب پرده

 

پرده ی زیبا و شیک سال ۲۰۲۱ با رنگ بنفش

در برخی از قسمت های خانه برای جداسازی بخشی از منزل و تزیین اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب از پرده استفاده می شود، پرده ای که برای این منظور مورد استفاده واقع می شود؛ می تواند بر اساس رنگ و طرح، مدل همان سال یعنی رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ بهره گرفت

 

پرده ی لوکس ۲۰۲۱ با طرحی زیبا و نو

 

پرده ی حریر با جنس و رنگ ۲۰۲۱

می توانید رنگ پرده ها را با رنگ دیوارها ست کنید، رنگی که نیز انتخاب می کنید را می توانید از رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ انتخاب نمایید، مانند تصویر از دو رنگ زیبای سال برای پرده بهره گرفته شده است، که می توانید برای ایجاد هارمونی در طراحی اتاق خواب رنگ دیوار، میز، سر تختی و .. را با این رنگ ها هماهنگ کنید.

#پیشنهادات_فوق_العاده شانل گلدوزی سنگین وزن

ویدیو آموزش نصب پرده

آمورش نصب پرده

در این مطلب ایده های شیکی از مدل پرده ۲۰۲۱ را جمع آوری و ارائه داده ایم، با مشاهده این تصاویر می توانید پرده های زیبا و جدیدی را انتخاب کر ده و دیزاین خود را نو نمایید.

منبع:ارزان ترین پرده فروشی ایران.

پرده سرای رویان.

دیدگاه‌ها 0

*
*